prace

Kolejny Europejski Kongres Gospodarczy za nami. Nowe zdjęcia, nowa konwencja, ale to wszystko będzie montowane za czas jakiś. Tymczasem pominąłem materiał z 2012  co niniejszym poprawiam poniżej


Dwa dni zdjęciowe. Mantis Polska. Wrocław-Kraków. Wdrożenie systemu w TiM SA. I dwa w Piątnicy, tam działa system autorstwa BPSC. O obu powstały materiały video. Z BPSC to stała przygoda, mecenat prawie ;)


Sesja nagraniowa do filmu "Śladami Marii Skłodowskiej-Curie" Rejestracja materiału do ścieżki dźwiękowej. Zobacz "Maria's Theme - Improvisation No. 1" w wykonaniu Dawida Rudnickiego, Zobacz "La Sorbonne" w wykonaniu Airis Quartet. Autor muzyki: Krzysztof A. Janczak


Fajnie było być świadkiem nagrania muzyki do dokumentu fabularyzowanego "Śladami Marii Skłodowskiej-Curie". Krótka rozmowa z autorem filmu (Krzysztof Rogulski)oraz kompozytorem muzyki (Krzysztof A. Janczak)pokazuje znaczenie dźwięków w świecie obrazu i ich postrzeganie przez obu rozmówców. zobacz: 'Śladami Marii Skłodowskiej-Curie - rozmowa z twórcami filmu"


W stadninie pana Tomasza bywałem wielokrotnie. Wszystko przez film traktujący o klaczy będącej pod opieką firmy BPSC. Staraliśmy się pogodzić sportowe zacięcie podopiecznej przedsiębiorstwa informatycznego z ogólnie niewesołym przesłaniem dotyczącym losów koni w Polsce.


Konferencje, debaty, panele dyskusyjne Accnture SA mają dla mnie podwójne znaczenie. Zwykle, poza zleconą rejestracją, są źródłem ciekawej wiedzy z zakresu bankowości, finansów i zarządzania. Tak było podczas Kongresu Bankowości Detalicznej, a także wcześniej na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie. zobacz "Accenture"


Bardzo sprawnie odbyła się produkcja materiału reklamowego Coig SA. Wielka w tym zasługa Produkcji i osób odpowiedzialnych po stronie przedsiębiorstwa. Powstał materiał propagujący możliwości nowego CPD i relacja z konferencji reklamującej możliwości nowego centrum obliczeniowego. zobacz "COIG SA"


Przez trzy dni zaangażowany byłem w projekt rejestracji materiału video podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2011. Moim zadaniem była rejestracji obrazu do materiałów reklamowych i promocyjnych kongresu.


Program kabaretowy zarejestrowany. No, nie możemy pokazać całego bo nie będziecie potem chcieli się wybrać na przedstawienie programu Kabaretu Nazwa Robocza. zobacz>>


Miałem przyjemność być autorem zdjęć do materiałów video Stowarzyszenia Moto-Experience. Jeżeli jesteście ciekawi losów czterech facetów na motocyklach, zajrzyjcie do nich na fejsbuka. W chwili gdy powstaje ten post są gdzieś w połowie drogi do Gruzji i Armenii. Nim jednak przekroczyli granice powstał krótki materiał o pomyśle wyjazdu i jego autorach. Współautorem zdjęć i postprodukcji jest Remik Mróz a making off i zdjęcia nieruchome powstały dzięki Rafałowi Sikorze.


Byłem autorem zdjęć filmowych i scenariusza reklamy będącej częścią ogólnopolskiej kampanii reklamowej portalu gospodarczego wnp.pl. Edycją materiału i opracowaniem efektów komputerowych 3D zajmował się Maciek Kwaśniewski.


Kolejna wielokamerowa rejestracja przebiegu panelu dyskusyjnego z uczestnictwem i na zlecenie przedstawicieli firmy Accenture. >>


Zdjęcia filmowe, większa cześć montażu video i korekcji barwnej klipu utworu pochodzącego z płyty młodego kompozytora Krzysztofa A. Janczaka. Zaglądnijcie na jego stronę internetową. Posłuchajcie pięknej muzyki.


Wywiady, rozmowy, spotkania dokumentowane za pomocą dwóch/trzech kamer to częste usługi wykonywane na potrzeby portali i innych mediów.


Byłem autorem zdjęć i czasami scenariusza cyklu materiałów filmowych Biura Projektowania Systemów Cyfrowych BPSC SA. Ponad 12 miesięcy zajęło nam zrealizowanie w sumie 30 minut materiałów szkoleniowych i promujących oferowany przez to przedsiębiorstwo system informatyczny.


Ferrona SA. Pierwsze, historyczne;) użycie przeze mnie lustrzanki do wykonania materiału video. To miał być test możliwości aparatu DSLR, jednak powstały materiał finalnie znalazł się na stronie firmy która udostępniła halę. >>


Miałem przyjemność być autorem zdjęć do cyklu reklam telewizyjnych regionalnego przewoźnika kolejowego - interRegio. Wielkie dzięki dla kolegów którzy obdarzyli zaufaniem prawie debiutanta. Dwie części reklamy były dla mnie prawdziwą szkołą pracy operatorskiej. Tym większą mam satysfakcje z wykonanej wtedy pracy. zobacz: "Interregio"